Tam Munro

Tam is our Chairperson and has been in the role since 2007.

Expand

Sandy Busby

Sandy is one of our Trustees and has been on Board since 2004

Expand

Andrew Reid

Andrew has been on our Board since it's inception in 2004.

Expand

June Mitchell

June joined our Board in late 2017.

Expand

Kath Brough

Kath is an Advisor to the Board and joined in Jan 2018

Expand

Neil Lovelock

Neil has been our Project Manager since April 2011.

Expand

Paul Morrice

Paul is our part time Bike Mechanic and joined us in April 2013

Expand

Frank MacMaster

Frank is our part time Project Officer and has been with the organisation for many years in different roles.

Expand

Liz Dorward

Liz is our part time Admin Officer and has been with us since June 2016.

Expand

Chris Lavelle

Chris is our newest Trustee having joined in Oct 2018

Expand

Cindy Mathie

Cindy is our part time Volunteer Coordinator and joined the team in Sep 2018.

Expand